PAR UZŅĒMUMU

Uzņēmums vēsture sākās 2000.gadā, kad mēbeļu ražotāju tirgus nespēja pilnvērtīgi piedāvāt mēbeles pašvaldību iestādēm- mēbeles pirmsskolām un sākumskolām ražoja tikai retais. Lai aizpildītu tukšo nišu mēbeļu ražošanas tirgū tika dibināts uzņēmums ar mērķi izveidot labāko piedāvājumu. Uzņēmums gadu gaitā ir kļuvis par lielāko un stabilāko tieši koka mēbeļu ražotāju bērnudārziem Latvijā, kas spēj apmierināt pat prasīgāko klientu vēlmes un vajadzības. Šobrīd bērnudārzu mēbeles esam piegādājuši jau praktiski visos Latvijas novados. Bērni- tā ir arī mūsu nākotne.

Misija- MĒBEĻU GRUPA ražo un piegādā tikai kvalitatīvas mēbeles jebkurai gaumei.


Vīzija - būt vadošajam uzņēmumam Latvijā koka mēbeļu ražošanas jomā.


Mērķi –piedāvāt augstas kvalitātes mēbeles un maksimāli ātru pasūtījumu izpildi, būt stabilam partnerim saviem klientiem.


MĒBEĻU GRUPA piedāvā saviem klientiem: priedes koka gultas, garderobes skapīšus, krēsliņus un galdiņus, mēbeles rotaļām un mācībām, aprīkojumu sporta nodarbībām. plauktus, skapjus un citas mēbeles.

Mēs sadarbojamies ar lielākajiem un labākajiem mēbeļu materiālu ražotājiem Latvijā, tādējādi spējot nodrošināt dažādu – gan mazu, gan lielu, gan īpašu – pasūtījumu izpildi un konkurētspējīgu cenu piedāvājumu.

 

© Copyright Mebelu grupa. All rights reserved

 

Developed by SEM.